Przejdź do treści

Akcja Profilaktyczna „Zadbaj o Serce”

Informacje, 12 września 2023 10:16

29 września – z okazji Światowego Dnia Serca - Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach przygotował dla Państwa 30% rabatu na badania laboratoryjne parametrów sercowych.

Na pewno wiesz, że serce to jeden z najważniejszych organów człowieka, które pompuje krew w obrębie ciała. Jest pierwszym organem formującym się w życiu płodowym. A czy wiesz, że serce jest organem, który w żadnym stopniu nie ulega samo regeneracji? Raz uszkodzone dorosłe ludzkie serce nie może ulec naprawie. Statystycznie choroby serca to najczęściej występujące problemy zdrowotne na świecie. W Europie rocznie stwierdza się ok. 11 mln nowych przypadków zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego.

Zdaniem ekspertów co najmniej 80 proc. przypadków chorób układu krążenia – takich jak zawał serca, udar mózgu czy niewydolność serca – można by zapobiec poprzez modyfikację czynników ryzyka sercowo-naczyniowego. Dlatego tak ważne jest, abyśmy regularnie badali serce!

A Ty kiedy ostatnio pomyślałeś/pomyślałaś o swoim sercu? Zrób to już 29 września – z okazji Światowego Dnia Serca mamy dla Ciebie 30% rabatu na badania laboratoryjne parametrów sercowych!

Wystarczy, że w tym dniu zgłosisz się do naszego Punktu Poboru Materiału i podczas rejestracji na badanie poinformujesz, że chcesz skorzystać z Akcji Profilaktycznej i podasz kod rabatowy SERCE30.

W ramach Akcji możesz wykonać pakiet badań takich jak: lipodogram, kwas moczowy, potas i sód.

Więcej szczegółów w Regulaminie Akcji Profilaktycznej dostępnej na stronie internetowej >>>TUTAJ

Źródło: ZZOZ w Wadowicach

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content