Przejdź do treści

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Informacje, 22 września 2022 18:18

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Już w listopadzie w nowej odsłownie powraca ulubiona akcja Polskiej Organizacji Turystycznej – Weekend za pół ceny. W tym roku w nowej odsłonie! Bo aż w dwóch weekendach listopada. 18-20 oraz 25-27/11/2022 r.
Rejestracja podmiotów ruszyła 5 września! Sprzedaż ofert rusza w II połowie października – śledźcie nasze media społecznościowe!

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z sześciu dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem.

Przedsiębiorco, prowadzisz hotel, pensjonat, agroturystykę lub świadczysz inne usługi dla turystów? Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś i powitaj nowych gości. Rekrutacja trwa do 30 września. Wejdź na polskazobaczwiecej.pl/ i dołącz do akcji!


Już dziś możemy przedstawić jedną z propozycji akcji:
Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej gdzie 22–20.11.2022 w oddziałach Muzeum: Stara Fabryka i Dom Tkacza będzie można zwiedzić ekspozycje 50% taniej, dot. biletów całych, ulgowych oraz senior na wystawy stałe oraz czasowe w godzinach i dniach otwarcia placówki.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: polskazobaczwiecej.pl

Podziel się
Skip to content