Przejdź do treści

A i B klasa kończy rundę jesienną

Sport, 03 listopada 2022 20:18

Przed nami finisz rundy jesiennej w wadowickiej A i B klasie. Zatem ostatnia okazja do powiększenia dorobku punktowego przed przerwą zimową. Kto ją wykorzysta najlepiej?

W sobotnie popołudnie zobaczymy w akcji dwa zespoły z gminy Andrychów występujące w A klasie – Huragan Inwałd i Znicz Sułkowice-Bolęcina. Przed dużo większym wyzwaniem staną sułkowiczanie. O 14.00 podejmą Borowika Bachowice, który w poprzedniej kolejce pokazał pazur i do ostatnich minut stawiał opór prowadzącej w tabeli Olimpii Chocznia. Z drugiej strony goście sobotniego spotkania mają tylko dwa punkty więcej od Znicza, więc nie są nie do ugryzienia. Natomiast podopiecznych Kamila Wołczyka czeka wyjazdowy mecz, ale z przedostatnim Amatorem Babica.

W niedzielę ostatnie w stawce Gronie Zagórnik postara się zakończyć rundę z choćby jednym punktem na koncie. Przed nim co prawda wyjazdowe starcie (mecz o godz. 14.00), ale z trzecią od końca Skawą Jaroszowice, więc może tym razem się uda. O tej samej porze Burza Roczyny gościć będzie Przełęcz Kossowa. Dla drużyny Mateusza Siwca będzie to okazja do poprawienia sobie humorów po remisie w derbowym starciu z Huraganem, który kosztował ich utratę pozycji lidera.

Reprezentanci gminy Andrychów w B klasie swoje mecze rozegrają w niedzielę. O 11.00 Leskowiec Rzyki zagra przed własną publicznością z Dębem Paszkówka. Godzinę później w Wysokiej rozpocznie się spotkanie miejscowego Relaksu z rezerwami targanickiego Halniaka.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski /Archiwum

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content