Przejdź do treści

64 strony za 2,5 zł. Szukaj majowych Nowin w kioskach

Informacje, 08 maja 2015 08:42

​W piątek 8 maja do kiosków na terenie gminy trafi nowe, majowe wydanie Nowin Andrychowskich w specjalnej, promocyjnej cenie: 2,50 zł. W tym numerze 64 strony i mnóstwo tematów.

Podziel się

– Po raz pierwszy Andrychów postanowił sprawdzić siłę swoich turystycznych atutów w oczach fachowców. Do naszej gminy zjechało ponad 50 przedstawicieli branży turystycznej, aby zobaczyć tutejsze atrakcje i ocenić andrychowską ofertę – o turystycznych kierunkach, jakie obiera gmina Andrychów na stronach 8-9.
– Kwietniowa Sesja Rady Miejskiej Andrychowie poświęcona była przede wszystkim drogownictwu, inwestycjom i jak zwykle sprawom bieżącym. Radni wielokrotnie poruszali też kwestie pozimowych porządków i pierwszych prac ogrodniczych na zieleńcach miejskich oraz tego wszystkiego, co ma wpływ na estetykę gminy – relacja z sesji Rady Miejskiej na s. 10-11.
– Jak będzie zorganizowany i jak będzie działał transport publiczny w Gminie Andrychów i w okolicy za dwa lata? O tym rozmawiano 23 kwietnia w Urzędzie Miejskim. To początek budowania nowego systemu komunikacyjnego – s. 16.
– Sprawozdanie z działalności za 2014 rok, udzielenie absolutorium zarządowi i rozdysponowanie nadwyżki bilansowej z poprzedniego okresu – to najważniejsze punkty Zgromadzenia Walnego Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które odbyło się 30 kwietnia w klubie ASM przy ul. Lenartowicza 7 – o zebraniu w ASM na s. 24.
– O pomysłach na andrychowski Pałac Bobrowskich piszą Jadwiga Janus i Andrzej Fryś – s. 42-44 (+ ANKIETA dla Czytelników).
Ponadto w numerze: Felieton, Kultura, Sport, Historia Sportu.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content