Przejdź do treści

31. Finał WOŚP przed nami

Informacje, 26 stycznia 2023 08:38

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. W Andrychowie odbędzie się 29 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 Andrychów. Otwarcie sztabu zaplanowano na godzinę 7.00. W okolicy w działania zaangażowanych będzie 130 pełnoprawnych wolontariuszy.


O przygotowaniach do tego dnia opowiadał w Radiu Andrychów Miłosz Kozikowski jeden z organizatorów andrychowskiego sztabu WOŚP. Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą.”

WYDARZENIA W RAMACH 31. FINAŁU WOŚP:

Zachęcamy do licytacji aukcji Andrychowskiego Sztabu WOŚP TUTAJ >> i TUTAJ >>

Należy zaznaczyć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Polsce już po raz 31. Andrychowski sztab jest częścią akcji 22. raz. Miłosz Kozikowski znacząco podkreślał różnice pomiędzy tegorocznym finałem a finałami odbywającymi się podczas pandemii COVID-19.

Poniżej zamieszczamy link do sztabowej e-skarbonki WOŚP kliknij tutaj>>

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku andrychowski sztab zebrał kwotę 106 867,98 zł. Czy w tym roku kwota ta zostanie przebita? Zobaczymy, wierzymy, że andrychowianie mają serca pełne dobroci i gotowości niesienia pomocy potrzebującym! Podczas akcji krwiodawstwa zebrano jej 15 litrów i 300 mililitrów. Pięć osób oddało drogocenny płyn po raz pierwszy. W tym roku również przewidziano akcję przy NZOZ VENA-Andrychów od godz. 9.00. Jak przebiegał 30. finał WOŚP w Andrychowie? Kliknij TUTAJ i sprawdź >>

js


Podziel się

Audycje radiowe / Posłuchaj więcej

Skip to content