Dzisiaj, 15 stycznia, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy, w miejscowości Babica, zatrzymali do kontroli drogowej 20-letnią kierującą samochodem marki Volkswagen. Kobieta w obszarze zabudowanym poruszała się z prędkością 111 km/h, rażąco przekraczając dopuszczalne limity.
Za popełnione wykroczenie 20-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również jej prawo jazdy.
Apelujemy do kierowców o rozsądek i dostosowanie prędkości do warunków na drogach. Nadmierna prędkość znacząco zwiększa ryzyko wypadku i zagraża życiu wszystkich uczestników ruchu.
Źródło: KPP w Wadowicach







