Przejdź do treści

100 lat KS BESKID Andrychów

Sport, 30 sierpnia 2019 10:37

7 września w Andrychowie z okazji stulecia KS Beskid odbędzie się mecz towarzyski, w którym gospodarze zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec. Jubileuszowy mecz rozpocznie się o 17:45 na Stadionie, przy ul. Kościuszki 1.

Podziel się

Specjalnie na to wydarzenie przygotowanych zostało 999 okazjonalnych biletów. Przyczyną ograniczonej puli biletów jest niemasowy charakter imprezy.

Już w najbliższą sobotę (31 sierpnia), w kasie na Stadionie KS Beskid, będzie można nabyć bilety na mecz stulecia w cenie 10 złotych.
Jedna osoba może zakupić max. 5 biletów. Sprzedaż odbędzie się na w kasie biletowej stadionu przy ul. Kościuszki 1, w godz. 16:00-18:00. Kobiety oraz dzieci i młodzież do lat 16 wejście za okazaniem legitymacji mają za darmo.

7 września przez cały dzień na stadionie Beskidu będzie działo się naprawdę sporo!

Harmonogram kształtuje się następująco:

– O godz. 10:00 rozpocznie się otwarty dla wszystkich piknik rodzinny z akademią Beskidu Andrychów. Będzie to idealna okazja na to, aby zapoznać się z funkcjonowaniem akademii i zapisać swoją pociechę w struktury naszego klubu. Dodatkowo przygotowano atrakcje dla dzieci oraz mini turnieje sportowe, napoje i poczęstunek dla wszystkich oraz gadżety klubowe dla dzieciaków;

– O godzinie 14:00 swój mecz towarzyski rozegrają oldboje K.S. Beskid, którzy zmierzą się z drużyną Bielskich Orłów;

– O 17:45 MECZ STULECIA – na boisko wybiegną seniorzy Beskidu i Zagłębia Sosnowiec, by rozegrać towarzyski mecz jubileuszowy. Spotkanie to będzie miało wyjątkową oprawę, o którą zadbają niezawodni kibice Beskidu. Szykuje się mega-pokaz fajerwerków oraz wyjątkowe choreografie, z których ultrasi Beskidu znani są w całej Polsce.

Podczas meczu będzie można nabyć specjalne, pamiątkowe Klubowe gadżety, związane z obchodem stulecia. Dodatkowo każdy Kibic będzie miał możliwość skorzystania z cateringu, a także napić się zimnego piwa. Przez cały dzień, klub przygotował sporo atrakcji dla dzieci, m.in. dmuchańce, zjeżdzalnie, balony, malowanie twarzy i wiele innych niespodzianek.

Andrychów znów żyje Beskidem i jedno jest pewne – tego na stadion przy Kościuszki 1 wypełni się po brzegi!

Materiał nadesłany przez Klub Sportowy Beskid Andrychów

Podziel się
Skip to content